Moduły ceramiczne TP

Moduły ceramiczne TP 1260
0.00zł
Moduł ceramiczny jest wykonany specjalną metodą powtarzalnego przegięcia wysokiej jakości koca (maty..
Moduły ceramiczne TP 1430
0.00zł
Blok modułowy to zaawansowany technologicznie, ogniotrwały materiał termoizolacyjny o szerokim zakre..

Moduł ceramiczny Termo Protekt to mocno dociskane specjalną metodą paski koców wysokotemperaturowych na bazie włókien ceramicznych z mocowaniem taśmami w formie skompresowanej.

Moduły ceramiczne TP są w stanie sprostać wyzwaniom związanym z okładziną i izolacją termiczną urządzeń przemysłowych o różnym stopniu złożoności. Dzięki niewielkiej masie, wytrzymałości mechanicznej, elastyczności z zachowaniem wysokiej stabilności termicznej i stabilności materiału w negatywnych środowiskach przepływu gazu, moduły ognioodporne rozszerzają się, wypełniając wymaganą przestrzeń bez luk i pustek. Niezawodne i zróżnicowane rodzaje ich mocowań żaroodpornych. Moduły ogniotrwałe mogą różnić się rodzajami podłoża (włókno ceramiczne) i odpowiednio – temperaturami eksploatacyjnymi, a także rozmiarami, gęstością, sposobem mocowania.

Opisane cechy modułów ceramicznych opartych na włóknach ceramicznych przewyższają jakość wielu standardowych materiałów ogniotrwałych. Dlatego popyt na modernizację pieców różnego rodzaju i przeznaczenia (tunele, okresowe działania, reformowanie), w tym okładziny ścian, sklepień, klap i pokryw.

Korzyści ze współpracy z nami
KOMPLETNY
KOMPLEKS USŁUG
ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA
TECHNICZNE I MATERIAŁY
WYPOSAŻENIE PROFESJONALNE i
pozwolenia
SZEROKI ASORTYMENT PRODUKTÓW OGNIOODPORNYCH W MAGAZYNIE
Masz pytania?
dostawa na terenie polski
Dostarczamy szybko w całym kraju
Infolinia
+48 664 314 726
gwarancja jakości
30 dni na zwrot produktu
KONTAKT
×